Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 165
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 16 17 »


Великий піст-2017. Усвідомлення важливості посту і його значення .

Великий піст в цьому році починається 27 лютого і вважається одним з найбільш важливих для дотримання. Його мета досить проста - підготувати людину до святкування найвизначнішого свята в році - Великодня. Піст йде від древніх писань, де Ісус подорожував в пустелі сорок днів. Весь цей час людині слід відмовляти собі в їжі, молитися і каятися, ходити в церкву і прославляти Ісуса Христа.
Піст - це завжди період утримання в усьому, що може принести задоволення людині. Це час створено для роздумів, а не для ведення звичайного життя з відмовою від ситого їжі. Більш того, саме в пост Церква рекомендує думати над усім, що істотно, що важливо, що дійсно допоможе вам зрозуміти суть існування. Піст - це час покаяння, це час довгих молитов і усвідомлення власного життя. Ви повинні розумієте, що суть утримання набагато ширше. Віруючі люди, які вирішили себе обмежити в ім`я очищення, накладають вето не тільки на своє меню, вони утримуються від різних розваг, від видовищних заходів і масових зборищ, які проводяться з метою розважити народ. Саме з цієї причини в Пост ніколи не проводяться весілля - для створення сім`ї і нового міцного союзу достатньо часу в році, але ось час Великого посту - це зовсім інше. Під час посту люди також відмовляються від шкідливих звичок, від тих задоволень, які в усі часи вважалися людськими слабкостями. В Пост рекомендується відмовлятися і від перегляду телевізора - особливо, коли мова йде про розважальні програми або ж художніх кінофільмах. Це час рекомендується заповнити молитвами і думками про покаяння, про людське існування. Якщо ви хочете знати, коли почнеться православний піст, то повинні розуміти, що постом можна вважати тільки лише відмова від їжі, це не буде правильно. У такому випадку, ви будете лише дотримуватися дієти, і нічого більше, ви не будете більше виконувати нічого, що наказано постом. А це означає лише те, що ви не зрозуміли його призначення і суті, і будете лише думати про те, що очищається ваше тіло. Якщо ви готові дотримуватися посту, то підійдіть до цього з усією відповідальністю. Відмова від їжі постом не рахується, і ніколи не вважався. Але, якщо ви готові присвятити 40 днів покаянню і молитвам, то вам буде цікаво не тільки те, коли почнеться Великий православний піст, але і те, яке меню дозволено в 7-ми тижневий піст.
Тривалість Великого посту разом зі Страсною седмицею - 48 днів. Пост або говіння, - це відмова не тільки від певної їжі, але й від усіх шкідливих звичок і веселощів.
Протягом усього посту віруючий повинен повністю відмовитися від таких продуктів, як м'ясо (яловичина, свинина, птиця), молоко, сир, масло, сметана, яйця, жир.
Понеділок, середа і п'ятниця кожного тижня посту - сироїдіння, тобто, в ці дні продукти можна вживати тільки в сирому вигляді без термічної обробки, причому прийом їжі повинен відбуватися один раз на добу.
У вівторок та четвер кожного тижня дозволяється приймати їжу тільки ввечері, також дозволяється готувати їжу, але без додавання олії (рослинного походження).
У вихідні дні (суботу та неділю) віруючим дозволяється їсти три рази на добу, причому в їжу можна додавати олію (тільки рослинну і зовсім трохи). Також церквою дозволяється пити вино (в невеликих кількостях).
Риба дозволяється в Благовіщення Пресвятої Богородиці (7 квітня) та у Вербну неділю (в 2017 році 9 квітня). В Лазареву суботу (у 2017 року 8 квітня) дозволяється рибна ікра. У страсну п'ятницю (в 2017 році 14 квітня) не можна вживати їжу до виносу плащаниці.
Для деяких категорій людей допустимі послаблення в їжі під час посту: для хворих, для тих, хто займаються важкою працею, для вагітних і годуючих жінок і т. д. Але для цього необхідно порадитися з духівником.
У дні Великого посту, а також в підготовчі тижні до посту забороняється церковнослужителям проводити обряди вінчання. Але це стосується вінчання, а не традиційних весіль. Щодо останніх у церкви немає єдиної відповіді - одні священики запевняють, що молодята, зігравши весілля з урахуванням канонів і приписів посту, не порушують богослужбовий статут, інші ж, навпаки, категорично забороняють і вінчатися, і одружуватися.
Піст без молитви - це зовсім не піст. Церква рекомендує під час посту звільнити для молитви хоча б по 10 хвилин вранці і ввечері. Можна читати звичайні ранкові та вечірні молитви, покаянні молитви або Псалтир.
Варто повністю відключати телевізор, вводити мораторій на відвідання блогів, форумів і соціальних мереж - кожен вирішує сам. Деякі благочестиві християни взагалі протягом усього посту утримуються від перегляду телевізора. Що стосується богослужінь, то потрібно намагатися відвідувати їх, як тільки надається така можливість. Якщо ж її немає, то можна заповнити прогалину тим, що вдома вичитувати повністю або частково, в залежності від часу і сил, які-небудь великопісні служби.
Піст завершується в ніч на Світле воскресіння. Великдень у 2017 році святкуватиметься 16 квітня.
http://ua.112.ua/
Корисно знати і вміти | Переглядів: 299 | Додав: Monti | Дата: 28.02.2017 | Комментарі (0)

Про довідки ОК-5 та ОК-7
Все більше працюючих громадян звертаються до органів Пенсійного фонду України з метою отримання довідок ОК-5 та ОК-7. Це пов’язано, насамперед, з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці", яким внесені зміни в систему соціального страхування, зокрема в порядок нарахування лікарняних.
Довідки ОК-5 та ОК-7 - це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб (автоматизованого банку відомостей, створеного для ведення обліку фізичних осіб, які підлягають загальообов’язковому державному соціальному страхуванню, ведення якого забезпечує Пенсійний фонд України).
Довідка ОК-5 формується за будь-який період, починаючи з 2000 року, та містить відомості про суми заробітку для нарахування пенсії і страховий стаж. Тому вона, як правило, використовується органами Пенсійного фонду для призначення (перерахунку) пенсії. Також на підставі цієї довідки особа може проаналізувати свій страховий стаж та заробітну плату, яка в майбутньому буде використана при призначенні пенсії.
Довідка за формою ОК-7 формується за період з 2011 року і містить відомості про суми заробітної плати, з якої сплачується єдиний соціальний внесок (у межах максимальної величини) та страховий стаж. Тож вважається за доцільне для визначення страхового стажу для нарахування допомоги у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності, допомоги по безробіттю та інше використовувати відомості за формою ОК-7.
В довідках ОК-5 та ОК-7 містяться такі дані:
- перелік страхувальників, які подавали про застраховану особу відомості до системи персоніфікованого обліку;
- за кожен місяць по кожному із страхувальників : сума заробітної плати, з якої сплачені внески, кількість днів стажу, відмітка про сплату внесків;
- відомості про спеціальний (пільговий) стаж та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (наприклад, період отримання допомоги по безробіттю), по страхувальниках і по роках.
“Позначка про сплату внесків” в довідках ОК-5, ОК-7 позначається словами “Так” або “Ні”. Якщо в довідках суму заробітної плати вказано, але внески не сплачено (відмітка “Ні”), то такий місяць до страхового стажу не зараховується.
Довідки ОК-5 та ОК-7 надаються особі, яка особисто звернулася до органів Пенсійного фонду України, при пред’явленні нею паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування чи пенсійного посвідчення.
Страхувальник може отримати інформацію тільки про осіб, які перебувають з ним у трудових відносинах і виключно за період перебування осіб у трудових відносинах із цим страхувальником.
Крім того, вказані довідки можна замовити з допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) після відповідної реєстрації.
Детальнішу інформацію можна отримати у відділі обслуговування громадян чи секторі ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі.
Новини (місцеві) | Переглядів: 1400 | Додав: Monti | Дата: 31.01.2017 | Комментарі (0)

До уваги керівників підприємств, установ, організацій.
На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 07.12.2016 року в порядку здійснення контрольної функції було розглянуто питання про практику застосування та стан виконання Закону України “ Про внесення змін до статті 40 Закону України “ Про загальнообов”язкове державне пенсійне страхування ” щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії ” № 1043-VIII від 29.03.2016 року.
З урахуванням внесених змін для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року. За бажанням пенсіонера та за умови підтвердження довідки про заробітну плату первинними документами або в разі, якщо страховий стаж починаючи з 1 липня 2000 року становить менше 60 місяців, для обчислення пенсії також враховується заробітна плата (дохід) за будь-які 60 календарних місяців страхового стажу підряд по 30 червня 2000 року незалежно від перерв.
В зв”язку з необхідністю підтвердження первинними документами відомостей про заробітну плату, які надаються громадянам для призначення ( перерахунку) пенсій, керівникам підприємств, установ, організацій наголошуємо про необхідність дотримання вимог щодо збереження архівних документів та порядку їх передачі до архівних установ у випадках ліквідації, банкрутства, реорганізації підприємств, установ, організацій.
Дякуємо за співпрацю!
Начальник управління О.Я.Торяник
Новини (місцеві) | Переглядів: 212 | Додав: Monti | Дата: 11.01.2017 | Комментарі (0)

До уваги пенсіонерів!
Управління Пенсійного фонду України в Хорольському району роз’яснює особливості виплати пенсій
за січень 2017 року

Зазвичай пенсії виплачуються щомісяця у період з 4 по 25 число в установлену дату виплати, яка відома кожному пенсіонеру.
З метою забезпечення своєчасної виплати пенсій з урахуванням святкових та вихідних днів у січні 2017 року 21 грудня Урядом прийнято рішення, яким встановлено, що частково пенсію за січень 2017 року буде виплачено у грудні 2016 року.
Пенсіонерам, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 4 по 15 січня 2017 р. включно, пенсія на їх банківський рахунок буде зарахована у період з 27 по 29 грудня.
Пенсіонерам, які отримують пенсію через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 4 по 10 січня 2017 р. включно, пенсія буде виплачуватися починаючи з 27 грудня.
Пенсіонерам, які з різних причин не зможуть отримати пенсію за січень 2017 року на поштових відділеннях в останні дні грудня, зможуть отримати її починаючи з 5 січня.
Для пенсіонерів, які отримують пенсію через банківські установи і мають дату виплати пенсії з 16 по 25 січня або через поштові відділення і мають дату виплати пенсії з 11 по 25 січня пенсія буде виплачуватись в звичайному режимі в установлені дати виплати.
З усіх питань, пов’язаних з виплатою пенсій, пенсіонери можуть звертатись до Контакт-центру Пенсійного фонду України 0-800-503-753 (зі стаціонарних телефонів - безкоштовно), або до управління Пенсійного фонду України в Хорольському районі (тел.34-0-44, 34-1-80,3 4-3-47).
Начальник управління О.Я.Торяник
Корисно знати і вміти | Переглядів: 549 | Додав: Monti | Дата: 27.12.2016 | Комментарі (0)

Что приготовить для встречи года Петуха 2017, что должно быть на новогоднем на столе 2017
1. Мучные изделия, рис, крупы, зерна кукурузы
Задорному и горделивому Петуху больше всего придутся по вкусу блюда и десерты, содержащие пшеничную муку, рис, крупы, зерна кукурузы. Поэтому смело стряпайте пельмени с мясной начинкой (подойдет любое мясо, кроме мяса птицы, особенно куриного), готовьте канапе на шпажках с разными видами хлеба, сыра, колбасы, красной рыбы, креветками. Закажите или сами состряпайте пиццу. Символу года не может не понравиться идея: насыпать поверх салатов мелкие сухарики домашнего приготовления.
2. Рыбные блюда
Не возбраняются и рыбные рецепты. Красиво будет смотреться блюдо с заливной рыбой, расцвеченное всеми цветами радуги. Новогодний стол в год Красного Огненного Петуха должен быть особенно пестрым и ярким!
2. Новогодние напитки в Год Петуха
Сказанное выше в той же мере относится и к новогодним напиткам! Вкусные жидкости веселых расцветок способны усилить праздничное настроение и одновременно польстить цветастому Петуху. Кроме шампанского, этого никогда не стареющего тренда новогоднего застолья, поставьте на стол в красивых бокалах различные соки, крюшоны, морсы, коктейли, а в вазе подайте разноцветные кубики льда, которые можно приготовить без помощи специальных пищевых красителей, просто залив загодя и заморозив формочки с различными соками ярких оттенков.
3. Грибы, красная икра, фрукты, овощи
Добавьте в новогодний рацион для встречи года Петуха грибочки, красную икру, фрукты, овощи. Не забудьте, что нынешний Петух – пылающий, огненно-красный, поэтому на праздничном столе в новогоднюю ночь желательно присутствие как можно большего количества продуктов красного, рыжего, оранжевого цвета. Это могут быть красные перцы с начинкой, фаршированные помидоры, а также цветы и фигурки из моркови и свеклы, обильно украшающие разные тарелки с салатами и горячим. Прекрасным выбором для украшения стола для встречи года пламенного Петуха будут алые и густо-желтые ягоды, красные яблоки, лиловый виноград и оранжевые цитрусовые.
4. Декор с символом 2017 года
Владыка 2017 года обязательно оценит любой креатив в декоре, содержащий его изображение: это может быть скатерть, расшитая петухами, различные фигурки из теста и овощей, украшающие праздничное пиршество, посуда и прочее оформление новогоднего стола с символикой 2017 года по восточному календарю.
Символика 2017 года по восточному календарю - Петух
5. Что может не понравиться хозяину года
Постарайтесь не обидеть голосистого владыку года открытым использованием в новогоднем меню куриных и прочих яиц, не говоря уже о курином мясе. Салаты придется готовить по таким рецептам, в которых отсутствуют вареные белки и желтки, а также мясо любой птицы. "Скрытое" использование яиц вполне допустимо, это касается новогодней выпечки: пиццы, тортов, караваев, новогоднего печенья и пирогов. Фигурки петушков и курочек с использованием вареных яиц выставлять на новогодний стол 2017 тоже нежелательно.
Лучше добавьте как можно больше выпечки и бутербродов с разными сортами хлеба – именно так вы легче всего добьетесь благосклонности задиристого Петуха, встречая новый 2017 год в соответствии с его вкусами.
http://www.newwoman.ru/ng.html
Корисно знати і вміти | Переглядів: 306 | Додав: Monti | Дата: 27.12.2016 | Комментарі (0)

Какие праздничные новогодние блюда приготовить в Год Петуха?
Важно знать!
Для начала стоит дать важный совет тем, кто хочет добиться расположения покровителя года – Петуха. На новогодний стол ни в коем случае не помещайте блюда, в состав которых входит курятина и любое мясо птицы. Хозяин года может не на шутку обидеться и на протяжении всего года оставить вас без своей опеки.
Петух станет вашим покровителем, если вы проявите фантазию при украшении не только праздничного стола, но и приготовленных блюд. И не жалейте зелени!
На этот раз в новогоднее меню включите как можно больше различных овощей (свежих и маринованных). Особенно это касается тех даров огорода, которые имеют красный, оранжевый, золотистый и желтый цвета. Например, морковь, картофель, свекла, томаты, редис, перцы.
1. Горячие закуски
От использования жирных сортов мяса лучше отказаться, готовьте блюда из кролика и телятины. В крайнем случае, используйте молодую баранину и нежирную часть свиной туши. Отличный вариант – рыба и морепродукты. В ходе термической обработки мяса не используйте слишком много растительного масла и острых специй, чтобы блюда не получились чересчур жирными и острыми.
Также не стоит использовать большое количество синтетических приправ, ароматизаторов и усилителей вкуса. Петух не приемлет такое питание. Постарайтесь накрыть стол угощениями, приготовленными из натуральных продуктов.
3. Салаты
Здесь все понятно. Не готовьте данные закуски из курятины, а все остальные ингредиенты можете смело использовать для их приготовления. Салаты заправляйте томатным соусом или нежирным майонезом. Как известно, указанные продукты, купленные в магазине, изобилуют консервантами и другими химическими добавками. Именно поэтому заправки лучше приготовить самостоятельно – и здоровью пользу принесете, и Петуху сделаете приятно.
3. Нарезки, холодные закуски
Для нарезок можно использовать разные сорта сыра, колбасы, ветчины и буженины, в состав которых не входит курятина. Не забудьте и про овощную нарезку в сочетании с большим количеством:
• базилика.
• петрушки;
• укропа;
• кинзы;
• щавеля;
• салатных листьев;
• перьев лука.
Из многочисленных видов холодных закусок прекрасно подойдут небольшие бутерброды с икрой, ветчиной, сыром. Если располагаете временем, напеките основы для тарталеток из зернового теста. Наполнить тарталетки можно чем угодно – от говяжьей печени с грибами до лососевой икры с зеленью. Также на новогоднем столе отлично будут смотреться всевозможные рулеты и фуршетные канапе.
4. Десерты
Здесь тоже следует проявить фантазию. Испеките пряники и печенье в виде фигурок покровителя года. Сладкоежкам, наверняка, придутся по вкусу такие десерты, как мармелад, пирожные, халва. Если сладости вы решили приготовить самостоятельно, в качестве украшения готовых изделий используйте сахарную пудру, молотые орехи различных сортов и сиропы красного, оранжевого, золотистого цветов (персиковый, клубничный, вишневый, грушевый, абрикосовый).
5. Напитки
Из напитков рекомендуется выбирать натуральные соки (фреши), компоты, морсы, кисели. Желательно, чтобы они также имели красный, желтый или оранжевый цвета.
6. Алкогольные коктейли
Помимо таких традиционных алкогольных напитков, как водка, коньяк, ликер, вино, шампанское, можно удивить гостей необычными коктейлями. Ведь с английского языка слово "коктейль" дословно переводится как "петушиный хвост". И когда, как не в год Петуха нужно дегустировать вкусные коктейли? Отличный вариантом станет приготовление горячего коктейля, который называется "Глинтвейн". В него добавляется апельсиновая и лимонная цедра, а также масса различных специй. Но изюминкой новогодних алкогольных напитков могут стать "огненные" или "горящие" коктейли, которые перед употреблением следует поджигать – Красный Огненный Петух обрадуется такому теплому приему и будет помогать во всем!
Готовясь к встрече Нового Года Петуха 2017, праздничный стол следует украсить и накрыть так, чтобы гостям захотелось поскорее за него присесть и отведать аппетитные угощения, которыми он изобилует. В каждой семье имеются свои традиции, и нарушать их в год Петуха не стоит. И если вам не нравится оранжевый, красный или желтый цвета, не расстраивайтесь. Накрывайте и украшайте стол в соответствие со своими предпочтениями. Ведь Петух, несмотря на свой бойцовский характер, от природы добрый и щедрый. Если вы с любовью отнесетесь к приготовлению праздничного стола, хозяин года обязательно отблагодарит вас подарками в виде удачи!
http://www.newwoman.ru/ng.html
Корисно знати і вміти | Переглядів: 301 | Додав: Monti | Дата: 27.12.2016 | Комментарі (0)

До уваги громадян
У нинішніх кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.
Новини (місцеві) | Переглядів: 230 | Author: м. Хорол | Додав: Monti | Дата: 22.08.2016 | Комментарі (0)

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

Сьогодення неможливо уявити без досягнень науково-технічного прогресу. В свою чергу, органи Пенсійного фонду України намагаються зробити обслуговування пенсіонерів, роботодавців та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.
З цією метою з 1 жовтня 2012 року діє веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Його адреса: http://portal.pfu.gov.ua.
Головна відмінність веб-порталу електронних послуг від офіційних
Новини (місцеві) | Переглядів: 333 | Додав: Monti | Дата: 22.08.2016 | Комментарі (0)

Ми втрачаємо сили, коли:
- Говоримо «так», в той час як хотілося сказати «ні»;
- Посміхаємося, замість того, щоб заплакати,
- Не відпочи ваємо;
- Вмовляємо себе потерпіти ще трохи, замість того, щоб зрозуміти «Заради якої світлої мети я зараз це терплю?»;
- Ображаємося, замість того, щоб попросити людину про те, що нам потрібно;
- Займаємося не своєю справою;
- Людина нецікава, а ми з якихось придуманим причин продовжуємо з нею спілкуватися;
- Люди поруч з нами більшу частину часу говорять про негатив;
- Говоримо багато про політику, тарифах ЖКГ, пробках на дорогах, і т.д .;
- Брешемо;
- Багато і емоційно розповідаємо про те, як живуть інші;
- Працюємо на нецікавій, обридлій роботі;
- Боїмося;
- Чекаємо, що хтось прийде (Дід Мороз, принц, олігарх Леопольд), і життя зміниться;
- Лаємо себе, вважаємо себе негідними, невмілими, невдалими.
Ми набираємо силу, коли:
- Знайомимося з новими людьми;
- Отримуємо нові знання;
- Подорожуємо;
- Долаємо свої страхи;
- Пробуємо щось нове;
- Гуляємо (не плутайте з «біжимо на роботу» або йдемо в магазин, а саме гуляємо без будь-якої певної мети);
- Займаємося творчістю;
- Спілкуємося з приємними людьми;
- Спілкуємося з людьми, які нас підтримують і вірять в нас;
- Займаємося своїм тілом (підійдуть будь-які тілесні практики, баня, басейн);
- Звільняємо фізичний простір (згадайте, як по-іншому ви себе почуваєте в відремонтованої кімнаті);
- Звільняємо емоційний простір (згадайте, як ви по-іншому себе відчуваєте, коли вдалося пробачити і попрощатися з людиною);
- Говоримо «ні», коли хочеться сказати «ні» і говоримо «так», коли хочеться сказати «так»;
- Починаємо робити те, що нам хочеться.
Джерело: www.facebook.com
Корисно знати і вміти | Переглядів: 275 | Додав: Monti | Дата: 04.04.2016 | Комментарі (0)


12 життєвих законів психолога Наталії Грейс

Наталія Грейс - психолог і автор знаменитої книги «Закони Грейс», в якій вона спробувала сформувати колекцію спостережень про життя. Умовиводи, які вдалося виявити автору, допомагають нам стати трохи мудріші і зберегти свої сили.
1. Закон показовості дрібниць. Як людина проявляє себе в дрібницях - такий він і є! Він може бути щедрий по-царськи, але раз на рік, а дріб'язкова натура виявляється в дрібницях щодня, тому дрібниці куди більш показові.
2. Закон неминучості втрат. У всьому, що людина робить, він допускає промахи. Тому втрати неминучі. Втрати неминучі, панове! Знаючи це, не слід засмучуватися занадто сильно. На багато, але не на всі ми можемо вплинути. Є загальні закони світобудови. Ми не можемо бути ідеальними, і наші дії - теж. Неминучість втрат приймайте зі смиренням. Мабуть, воно потрібно лише тут.
3. Краще недо-, ніж пере -... Це стосується абсолютно всього. Наприклад, якщо вимовляєте мова, то закінчите її до того, як люди втомляться. Гете говорив: «Таємниця нудного полягає в тому, щоб сказати все». Пішли на побачення - попрощайтеся трохи раніше, ніж це захоче зробити ваш партнер. Ідіть з гостей перш, ніж вони занудьгує по самотності. Пам'ятайте: краще недо-, ніж пере -...
4. Закон загальної упряжки. Двоє коней в одній упряжці в змозі зрушити з місця 15 тонн. А ось кожна з них окремо - тільки 3 тонни. Впрягайтесь в діла не менше, ніж по двоє, і будете ефективні. «Нитка потрійна, не швидко порветься».
5. Закон терміну. Призначення терміну виконання будь-якої справи збільшує його подієву ймовірність. Одна справа сказати «зателефонуємо» і зовсім інше - «я подзвоню тобі завтра о десятій ранку». Імовірність дзвінка в другому випадку істотно вище.
6. Закон обнулення. Мозку необхідно обнулення. Якщо ви повернулися додому і ледве тримаєтесь на ногах, а зроблено лише 14 справ з 28 запланованих на сьогодні, якщо ви сіли і сидите, тупо дивлячись перед собою в порожнечу, то не звинувачуйте себе за неефективність! Мозок не може безперебійно виконувати ваші розпорядження. Собою йому теж необхідно зайнятися. Повинен же він навести порядок у всіх тих «недоноски», що ви в нього понакідалі. У цей час потрібно відсутність будь-якої інформації ззовні. Мозок «очищається» в цей час. Це і є обнулення. Навіть грунт перестає бути родючою, коли в сьомий рік їй не дають відпочити, а змушують народжувати знову. Це робить її безплідною рабинею. Хай живе обнулення!
7. Закон хибності ідеальних умов. Ніколи не буде ідеальних умов. Нерозумно, звичайно ж, заперечувати, що сприятливі обставини зрідка трапляються. Ще рідше комусь вистачає мудрості скористатися ними. Частково тому, що можливості ховаються під личиною проблем, які потрібно вирішувати.
8. Закон компенсації. Не буває всього одночасно! Чи можете уявити: дружина - красуня, манікюр, зачіска, пироги вдома не пересихають, в ліжку з чоловіком - чудеса винахідливості і пристрасті; діти купаються в увазі; геніально співає, розважає гостей грою на роялі; здорова - ну просто кров з молоком; поступлива, характер шовковий, зустрічає посмішкою, геніальна поетеса, щаслива бізнес-леді, ідеальний друг? ..
Не буває всього одночасно, тому Наполеон боявся кішок, Чайковський їв папір і плакав до десяти разів на дню, Суворов часто прикидався дурником, Шиллер на повному серйозі клав в стіл гнилі яблука для прикорму музи, а Бах жбурляв у органіста перукою, коли той суціль фальшиво.
Якщо в чомусь одному людина досягла істотних успіхів, то в іншому у нього зазвичай буває недобір. Але людина цінний не стільки відсутністю вад, скільки наявністю достоїнств.
9. Закон впливу. Оточення впливає на те, яким стане людина. У медицині є таке поняття - норма реакції. Очевидно, що комусь судилось бути стрункішою, комусь - повніше. Але навіть і в межах поняття про повноту можна бути повненьким симпатягою, а можна - обрезклим і розпустився до каліцтва. При одній і тій же генетиці, зауважте. Це і називається нормою реакції. Навіть якщо людина не дістає зірок з неба, то й у нього є якийсь запас цієї самої норми реакції. В одному оточенні він стане розвиненим (нехай навіть відносно), а в іншому - примітивним. Оточення впливає на багато, якщо не на все. Ми перетворюємося в тих, хто поруч з нами, і набагато рідше перетворюємо оточуючих в себе.
10. Закон полярної реакції на талант. Талановиті люди завжди викликають полярні реакції: або захоплення, або ненависть. Їх неможливо сприймати байдуже. Їх неможливо не помічати, ігнорувати. Їх неможливо забути. Їх пам'ятають, їх люблять, їх ненавидять, про них думають, їм заздрять. Тому якщо ви талановиті, то не сподівайтеся на загальне схвалення. Вороги будуть хоча б тому, що не всі таланти дісталися їм.
11. Закон загальної пам'яті. Найбільше людей пов'язує спільна пам'ять про події та всяких там пудах солі. На загальній пам'яті базується прихильність і в неабиякою мірою спокійна стадія триває любові. Таким чином, попадання в пам'ять пов'язує людей. Хочете доброї прихильності - потрапте в пам'ять добром.
12. Закон «Не твої люди». Чи не твої люди все одно від тебе підуть.
http://emosurf.com/post/1436
Корисно знати і вміти | Переглядів: 381 | Додав: Monti | Дата: 04.04.2016 | Комментарі (0)
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019