ХОРОЛЬСЬКІ НОВИНИ - Хорольський МКК - Європейське визнання української «Малютки»
Європейське визнання української «Малютки»

20 січня цього року в Берліні відбулося відкриття Міжнародної виставки-ярмарки «Зелений тиждень 2012» (Green Week 2012). Це один з найвідоміших заходів у Німеччині з 1926 р., де в 26 павільйонах учасники з 57 країн демонстрували свої досягнення в сільському господарстві, садівництві та продовольстві. Нашу державу представили 70 компаній, які є авторитетними виробниками сільгосппродукції і продуктів харчування.

Від Полтавського регіону вперше було представлено Публічне акціонерне товариство «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» (далі по тексту ПАТ «Хорольський МКК ДП»), торговою маркою «Малютка premium» з нуклеотидами і пребіотиками, яка зарекомендувала себе, як високоякісний і конкурентоспроможний продукт вітчизняного виробництва на ринку України та ближнього зарубіжжя. «Наша продукція виготовляється тільки з натурального молока, збагачується необхідними вітамінами, мікро- і макроелементами, біологічно цінними компонентами, – коментує заступник генерального директора з виробництва ПАТ «Хорольський МКК ДП» Любінський Олександр Соломонович. - Особливістю технології є використання свіжого, а не сухого, попередньо заготовленого молока, що дозволяє максимально зберегти смакові якості натурального молока і біологічну цінність продуктів. При цьому свіже молоко відбирається виключно в господарствах, яким на державному рівні визначено статус спеціальних сировинних зон для виробництва молока для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування».

Торгова марка «Малютка premium» впевнено увійшла на український ринок дитячого харчування і за такий короткий час завоювала довіру українського споживача завдяки високоякісному складу і впровадженню сучасних технологій виробництва.

«Для утримання позицій лідера потрібно наполегливо працювати, а також бути чесним із собою та споживачами. Інших рецептів немає. Тому наші принципи - це стабільна бездоганна якість, сучасні технології та творче осмислення світового досвіду, - говорить генеральний директор ПАТ «Хорольський МКК ДП» Федоткін Андрій Миколайович, - Ось чому торгова марка «Малютка premium» з нуклеотидами і пребіотиками - заслужений фаворит симпатій споживачів, як в Україні, так і далеко за її межами».

Довідка про компанію

Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів засновано в 1972 році. Комбінат укомплектований імпортним технологічним, холодильним та котельним обладнанням провідних світових виробників і характеризується високим рівнем автоматизації, ефективно діючою міжнародною системою управління якістю і безпекою продукції. Він є єдиним виробником дитячого і спеціального харчування на території України, має достатні потужності для задоволення внутрішнього ринку нашої держави, а також експорту продукції. Випускає дитячі сухі молочні суміші під ТМ "Малютка", "Малютка Premium", "Малиш" і каші "Малишка". У 2011 році було випущено 2,5 тис. тонн продукції.
Умеренкова Світлана Вікторівна, бренд - менеджер

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (21.02.2012) | Автор: Хорольський МКК Переглядів:1860 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019