В м. Хорол пройшли зимові збори з Кіокушин карате Хорольського і Глобинського районів[
В м. Хорол пройшли зимові збори з Кіокушин карате
Хорольського і Глобинського районів

Січень, час проведення зимових шкіл з кіокушин карате, які зараз проводяться різними Федераціями кіокушин карате, в різних куточках нашої країни.

У місті Хоролі 20 - 22 січня 2012 року на базі спорткомплексу Хорольського агропромислового коледжу, за підтримки директора і президента ФККХР Гузика Ростислава Тарасовича і завідуючого Кафедрою фізичного виховання Склеми Віктора Васильовича, пройшли 4-і спільні зимові навчально - методичні збори федерацій Кіокушин карате Хорольського і Глобинського районів (президент Стасенко Володимир Іванович). Тренування проводилися президентом Полтавського обласного осередка федерації Кіокушин карате України Бранч Чіфом сенсеєм Анатолієм Небесним. Збори були одним з етапів підготовки молодих спортсменів до участі в чемпіонаті Полтавської області, який пройде 17 - 18 лютого у м. Полтаві. За три дні зборів
було проведено десять тренувань, які включали в себе не тільки відпрацювання техніки кихон. Багато часу на тренуваннях було приділено роботі в парах з відпрацювання комбінацій куміте та функціональної підготовки спортсменів.
За матеріалами сайту «Федерація киокушин карате Укріїни»

Джерело: http://За матеріалами сайту «Федерація киокушин карате Укріїни»
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (27.02.2012) Переглядів:698 | Теги: horol.info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019