"КОРОЛЕВА КРАСИ" 2012 в м. Хорол
"КОРОЛЕВА КРАСИ" 2012 в м. Хорол

Квітнева краса цьогорічної весни на початку другого весняного місяця була прикрашена молодіжним конкурсом юності і таланту «Королева краси 2012». Традиційно цей конкурс пройшов в приміщенні районного будинку культури вже в дванадцятий раз. Тобто історія нашого конкурсу має імена 11 коронованих переможниць, а в самому конкурсі за всю його історію прийняло участь більше 70 наших чарівних землячок.
2012 рік погукав для конкурсу 5 дівчат, що навчаються у Хорольському міжрегіональному центрі: Яну Сидоренко – випускницю Ялосовецької школи, Андріану Кузів - красуню із Велико-Багачанського району, глобинчанку Наташу Костробу, панночку із міста Гадяч Лєну Жнець та нашу з вами землячку із міста Хорол – Аню Рідкобород. Всі дівчатка навчаються на технологічному відділенні Центру, славному своїми традиціями та історією.

Перший вихід наших красунь відбувся під чудову пісню «Моя чарівна леді» у виконанні переможця районного конкурсу «Ідеальна пара» Сергія Денисенка. Для підняття настрою вітати красунь вийшов почесний гість і меценат нашого конкурсу Директор благодійного фонду, член Київського секретаріату партії «Фронт змін», наш із вами земляк Іванов Володимир Миколайович. Коріння роду цієї прекрасної людини знаходиться на нашій Хорольщині у селі Вергуни, тому не дивно, що він знайшов час для того, аби підтримати цей конкурс і вручити юним учасницям коштовні призи. Конкурсантки також отримали привітання від заступника голови Київської міської організації партії «Фронт змін», помічника лідера партії Арсенія Яценюка пана Вадима Гордіна. Наші високі гості привітали красунь та вручили їм троянди.

Саме вищеназвані меценати входили до складу вельмишановного професійного журі, яке очолював відмінник освіти України, директор Міжрегіонального Центру Віталій Заєць. Допомагали вирішувати долю переможниці також члени журі:
- Розпорядник Благодійного фонду Володимира Іванова пані Раїса Чернишук з міста Київ, начальник відділу культури і туризму Хорольської районної державної адміністрації Любов Лутовінова, юрист Хорольської міської ради Віталій Бибик та наші постійні спонсори – приватний підприємець Сергій Корнієнко та Голова Хорольської районної організації політичної партії «Фронт змін», Голова асоціації підприємців та промисловців Хорольщини, депутат районної ради Сергій Волошин.

А тепер детальніше по сам конкурс. Першим традиційним конкурсним завданням була презентація учасниці, її вподобань та хобі. Слід сказати, що всі привітання були написані у віршованій формі. Яна Сидоренко особисто рифмувала своє привітання, в якому вона велику увагу приділила своїм батькам –фермерам, і зокрема тату, на плечах якого тримається турбота про 25 корів – рекордисток. Після господині Яни, про своє захоплення акробатикою розповіла Андріана, а Наташі – учасниці №3 допомогла написати привітання вихователь нашого гуртожитку Людмила Шабала. Натхненно і красиво лунав голос Лєни Жнець, яка розповідала про улюблене свято Івана Купала. На сцені навіть ожив фрагмент купальського обряду і дівочий вінок поплив по імпровізованій річці до коханого. Гарно презентувала світ своїх захоплень і Аня Рідкобород. яку готувала до виступу класний керівник групи Лариса Кушнір. Аня вийшла до глядачів через рамку імпровізованого мольберта, а потім майстерно виконала пісню «Україна». В результаті вердикту журі всі учасниці отримали максимальні оцінки.
В другому конкурсі панянки повинні були виготовити костюм із підручних матеріалів безпосередньо на сцені. Доки дівчатка вирізали та готували свої дизайнерські шедеври, їх вітала минулорічна королева краси Яна Фірстенко, яка в кінці свята одягла корону переможниці конкурсу. Найкраще впоралися із конкурсом «Дизайнер» Аня Рідкобород та Лєна Жнець, за що отримали найвищі бали від журі.

Третє конкурсне завдання для дівчат було пов’язане із обраною професією, на яку вони навчається в Міжрегіональному центрі В майбутньому кожна із красунь стане технологом із приготування їжі, тобто кухарем, або кондитером. Можливо хтось із них відкриє власний бізнес і стане відомим на весь світ ресторатором. А хтось займатиметься випічкою хлібо- булочних виробів для населення. Дівчата не просто готували страви, а й захищали їх літературними шедеврами народів світу. Яна обрала для себе китайську кухню і в «Легенді про першого чоловіка світу Фусі», розповіла, як люди вперше скуштували рибу. Андріана спробувала відтворити фрагмент казки Ю.Олєші «Три товстуни», так називалася і страва, яку вона зготувала. Наташа не зраджувала нашим національним традиціям і разом із Стецьком із Гончарівки, якого майстерно зіграв Павло Косов, піднесла журі запеченого гарбуза. Разом із Оленкою Жнець ми відправилися у казку Л.Керолла «Аліса в країні чудес». Але найкраще, найвеселіше і найдотепніше представила свою страву Аня Рідкобород. Вона була хитрою жар-птицею із російської народної казки, перо якої намагався забрати Іван Дурник, (його до - речі чудово зіграв учень Миколка Левін). Саме Аня найкраще зготувала страву і отримала максимальні бали від журі.
Традиційний вихід у купальному костюмі завжди найбільше подобається глядачам. Дівчата власноруч шили свої літні шедеври, і презентували їх під ритми музики. На відмінно впоралася із своїм завданням Яна Сидоренко, яка прикрасила купальник нашими українськими грошима. Цілих десять гривень були нею розміняні по нашому українському п’ятаку, і розташовані на її костюмі, який переливався сяйвом з усіх сторін. Не дивлячись на вагу костюма, Яна у ньому виглядала впевнено і природно. Андріана відкривала своє личко і танцювала східний танок для Петрухи – героя знаменитого фільму «Біле сонце пустелі». Андріана була у образі ніжної Гюльчатай. Учасниця №3 Наташа присвятила свій костюм Євро 2012, а Лєночка під знамениту музику групи «ВВ» була весною. Струнка і чарівна Аня виконувала три різноманітні танцювальні композиції, презентуючи свій костюм «Рожева мрія». Найвищими балами журі оцінило саме її купальний костюм.
«Мій ідеал жінки» - теж традиційне завдання для цього конкурсу. Дівчата шукали для себе тих жінок, які на їхню думку зробили цей світ кращим. І взірцем для майбутніх поколінь.
Для Яни таким ідеалом є учасниця Євробачення, сучасна співачка Анастасія Приходько, пісню якої вона і виконала. Андріана віддала данину поваги останній цариці Єгипту, неперевершено виконавши монолог «Остання сльоза Клеопатри». Ніжно, красиво і впевнено лунав голос Наташі Костроби, що розповідала про діяння та заповіти матері Терези. Найкраще впоралася із завданням Лєна Жнець. ЇЇ ідеал – національна героїня Франції Жанна Д’Арк. З вуст конкурсантки лунала сповідь цієї юної дівчини, яка у 18 років зійшла на плаху, задля порятунку своєї країни. Заслужені оплески довго лунали в залі на адресу Лєни. Також лірично представила свою героїню Ізольду із однойменної драми Жана Расіна «Тристан та Ізольда» Аня Рідкобород.
Останнім конкурсним завданням для красунь був творчий конкурс, де майже всі дівчата готували
хореографічні композиції. Яна виконувала «Танок фарб», де разом із партнером Андрієм Онищенком, постійно змінювали імідж своїх концертних костюмів, зафарбовуючи їх у різноманітні кольори гуаші. В останньому конкурсному завданні яскраво відкрився талант Андріани Кузів, яка із Вадимом Матвійцем кружляла у акробатичному танці під мелодію пісні Тамари Гвердцителі «Воздушний поцелуй». Разом з подружками із 21 групи кухарів виконувала закарпатський танок і Наташа Костроба, а от Лєна Жнець виконала танго космосу під знамениту космічну мелодію французької групи «Спейс». Повільне Танго виконала і Аня Рідкобород.
В перерві між конкурсами глядачів розважав танцювальний колектив «Магія» дитячої музичної
школи під керівництвом викладача Марини Пінькас.
Після цього журі відправилося підраховувати остаточні бали. Слід сказати, що конкурсантки були підготовлені на високому рівні, і на сцені точилася запекла боротьба. І ось, нарешті настала хвилююча мить нагородження. На сцену разом із головою журі, директором Центру Віталієм Зайцем піднялися всі члени журі.
Спеціальний приз від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту та титул «Міс Грація» виборола Яна Сидоренко. Титул «Міс господиня» та спеціальний приз від Голови Благодійного фонду Володимира Іванова пані Раїси Чернишук дістався Наташі Костробі. Титул ІІ віце – королеви та спеціальний приз Хорольської міської ради отримала Андріана Кузів. Корону «Королеви глядацьких симпатій» та приз від мецената конкурсу Сергія Корнієнка отримала Лєна Жнець. Вона також здобула титул І віце – королеви конкурсу та приз від Голови Хорольської районної організації політичної партії «Фронт змін» Сергія Волошина. Корону «Королеви краси» та цінний приз від головного мецената конкурсу члена секретаріату Політичної партії «Фронт змін» Володимира Іванова отримала Аня Рідкобород. Всі учасниці також отримали грошові винагороди від учнівського профспілкового комітету Центру – так звані Центрики, про що повідомив голова журі Віталій Заєць.
В підготовці учасниць величезну роботу провели майстри виробничого навчання та класні керівники навчальних груп, в яких навчаються дівчата. Музичне оснащення та звукорежисура свята належать відміннику освіти України, художньому керівнику Станіславу Іванову.
Колектив Хорольського Міжрегіонального Центру висловлює велику вдячність меценатам нашого свята – Хорольській міській раді, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Хорольської районної державної адміністрації та районному будинку культури за надане приміщення для проведення конкурсу. Великі слова вдячності за фінансову підтримку конкурсу адресуємо представникам політичної партії «Фронт змін» Володимиру Іванову, Вадиму Гордіну та Сергію Волошину.
Конкурс завершено і цілий рік , до наступного свята приємні обов’язки « Королеви краси 2012 року» виконуватиме наша нова королева Аня Рідкобород. Щасти тобі , королево !

Режисер та ведуча свята, депутат районної ради Оксана Левіна

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (20.04.2012) Переглядів:1792 | Теги: horol.info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019