Про комфорт та консультаційну допомогу податкова подбала
Про комфорт та консультаційну допомогу податкова подбала
У рамках проведення кампанії декларування податківці Хорольської МДПІ прагнуть створити для громадян, які заповнюють річні декларації про доходи, максимально комфортні умови.
Громадяни можуть отримати консультаційну допомогу з питань заповнення та подання декларації в Центрі обслуговування платників податків (ЦОПП), який працює щоденно (крім неділлі) з 9-00 до 20-00, в суботу з 9-00 до 16-00, за адресою м.Хорол, вулиця Кременчуцька,44, в якому працівники податкової інспекції нададуть комплекс адміністративних, інформативних послуг для платників, у тому числі з приймання звітності від фізичних осіб, та активно роз’яснюють порядок застосування норм Податкового кодексу України.
Інформацію про порядок декларування доходів можна отримати з різноманітних джерел. На офіційному веб-порталі ДПС України та субсайті ДПС в Полтавській області створено окремий розділ під назвою „Декларування громадянами майнового стану і доходів”. Тут розміщено всі необхідні нормативно-правові акти, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, форма річної податкової декларації, зразок її заповнення, консультації та коментарі з питань декларування доходів.
Водночас, слід додати, що у 2013 році річну податкову декларацію про доходи за минулий рік громадяни можуть заповнювати та направляти до податкової служби через Інтернет. Така новація дає можливість платникам податку на доходи фізичних осіб не відвідувати податкову інспекцію. Для користування такою послугою платникові потрібно мати відповідне програмне забезпечення та безкоштовно отримати електронний ключ цифрового підпису. На офіційному веб-порталі податкової служби створено спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.
З початком деклараційної кампанії громадянин може звернутися за консультацією до контакт-центру Інформаційно-довідкового департаменту ДПС щодня з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв. (крім суботи та неділі) за номером: 0-800-501-007.
Отже, для подання декларацій про майновий стан і доходи в Хорольській МДПІ створено сприятливі умови. Сподіваємося, що громадяни, які зобов’язані подавати річну податкову декларацію про отримані у 2012 році доходи, своєчасно виконають свій громадянський обов’язок.

Сектор взаємодії із ЗМІ
та громадськістю МДПІ

Начальник МДПІ Н.А.Корж

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (08.02.2013) | Автор: м. Хорол Переглядів:456 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019