«Декларування – 2013».
Податкова служба Хорольщини запрошує громадян приєднатися до кампанії «Декларування – 2013».
В Україні з 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян.
Декларування доходів фізичними особами у 2013 році пов’язано з виконанням вимог розділу IV Податкового кодексу України із внесеними змінами та доповненнями, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну Податкову декларацію про майновий стан і доходи або мають право подати декларацію на отримання податкової знижки.
Обов'язкове подання декларації передбачено для громадян, які отримували у 2012 році:
- доходи від нерезидентів (іноземні доходи),
- доходи від операцій з інвестиційними активами, тобто продавали цінні папери, корпоративні права;
- доходи у вигляді вартості успадкованого майна;
- доходи від надання майна в оренду фізичним особам;
- від фізичних осіб, які не є суб'єктами підприємницької діяльності;
- інші доходи, з яких протягом 2012 року не утримувався податок з доходів фізичних осіб.
Суттєвою відмінністю цієї кампанії є обов’язок платників податку - фізичних осіб подавати річну податкову декларацію, якщо протягом 2012 року оподатковувані доходи нараховувалися (виплачувалися, надавалися) їм у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами двома або більше податковими агентами і при цьому загальна річна сума таких оподатковуваних доходів перевищувала сто двадцять розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року (у 2012 році – 128 760 грн. (1073х120)) та проводити перерахунок сум податку за ставками 15 (17) % за новими правилами.
При цьому, необхідно враховувати, що інші оподатковувані доходи, що були нараховані (виплачені, надані) платникам податку у 2012 році, ніж зазначені вище, не приймають участь у проведені такого перерахунку.
Державні службовці податкову декларацію про майновий стан і доходи отримані за 2012 рік подають до податкового органу виключно у випадках отримання інвестиційного прибутку, нецільової благодійної допомоги чи оренди майна фізичної особи, тощо. Якщо ж такі випадки відсутні, подавати податкову декларацію не потрібно.
Обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:
- виключно від податкових агентів, крім випадків, прямо передбачених Законом;
- від операцій з продажу (обміну) майна, дарування, спадщини при нотаріальному посвідченні договорів за якими був сплачений податок;
- у вигляді об’єктів спадщини, які відповідно до Податкового кодексу України оподатковуються за нульовою ставкою податку.
Річна податкова декларація подається до державної податкової інспекції за місцем проживання громадянина до 30 квітня 2013 року.
Завчасно дякуємо за своєчасно подану декларацію!


Сектор взаємодії із ЗМІ
та громадськістю МДПІ

Начальник МДПІ Н.А.Корж

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (08.02.2013) | Автор: м. Хорол Переглядів:499 | Теги: horol. info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019