КИПИТЬ РОБОТА НА БУДІВЕЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ
КИПИТЬ РОБОТА НА БУДІВЕЛЬНОМУ МАЙДАНЧИКУ
Жителі районного центру вже звикли бачити недобудоване приміщення, що неподалік агропромколеджу, на розі вулиць Леніна і Кременчуцької і навіть перестали сподіватись, що найближчим часом воно знайде свого справжнього господаря. І хоча впродовж останніх років успішно продовжуються роботи ТОВ „Лубнижитлобуд“ з добудови багатоповерхівки, в цьому місці, як кажуть, „і кіт не качався“.
В цьогорічну літню пору на будівельному майданчику закипіла робота. А пояснюються зміни просто: в об’єкта з’явився новий господар.
Напередодні Дня будівельника, в рамках виконання завдань Президента України В.Ф. Януковича щодо розвитку будівельної галузі, голова районної державної адміністрації С.М.Полупан поцікавився ходом будівництва, побувавши на місці зведення об’єкту. Керівника району привітно зустрів старший на будівництві приміщення Сергій Іванович Шкарупа, який показав голові райдержадміністрації об’єкт, на якому одночасно працювали столяри і плиточники, кілька робітників інших професій. Було досить помітно, що всі зайняті на будівництві працюють дружно, намагаючись прискорити виконання робіт. А ще власник поділився планами щодо подальшого використання приміщення. У розмові йшла мова і про те, що відкриття нового закладу дасть можливість створити нові робочі місця, що особливо актуально в світлі виконання нових ініціатив Президента України та щодо реалізації одного з напрямків державної політики.

На запитання щодо термінів завершення будівництва та здачі його в експлуатацію, Сергій Іванович зауважив, що за сприятливих умов тут уже в цьому році має відкритись торгівельно-побутовий комплекс, до мережі якого ввійдуть магазин, кав’ярня, аптека, перукарня та ряд інших приміщень побутової сфери. Відрадно і те, що його спорудження значно наблизить сферу послуг до споживача в цьому мікрорайоні.
Звичайно ж, говорили і про проблеми. Здача об’єкта в експлуатацію передбачає готовність приміщення в повному обсязі. І проблеми, як раз, починаються тоді, коли слід отримати дозволи та підключитись до системи енерготепловодопостачання, а це, на сьогодні, вимагає чималих коштів. Щодо вирішення питання опалення приміщення, голова райдержадміністрації радив встановити піролізний котел і частково опалювати приміщення твердим паливом, що в 2,5 раза дешевше, ніж газопостачання. Це досить вигідна пропозиція в сучасних умовах високих цін на газ, особливо тоді, коли йде мова про опалення великого приміщення.
Обговорювались і питання благоустрою прилеглої території, яку непогано було б упорядкувати належним чином, зокрема, виконати роботи з відтоку води, застій якої в дощову погоду утворює великі калюжі, які аж ніяк не прикрашають місцевий краєвид навколо будівлі. В даному питанні голова райдержадміністрації порадив звернутись за сприянням до міської ради.
Добре, що нарешті в мікрорайоні вулиці Кременчуцької реанімується „довгобуд“, який простояв більше чверті століття. Добре, що є люди, які не бояться братися за справи будівельні. То ж нехай новобудови стають окрасою та радують як хорольців так і гостей нашого району.
Чередник Віктор Іванович, головний спеціаліст сектора з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах преси та інформації апарату районної державної адміністрації

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (06.08.2013) | Автор: horol.info Переглядів:553 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019