ХОРОЛЬСЬКА ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ
ХОРОЛЬСЬКА ПОДАТКОВА ІНФОРМУЄ
Вже з 1 жовтня будуть заборонені для реєстрації касові апарати, які не формують електронну звітність
Починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді.
Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів.
Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Міністерства. Тобто, платники, які використовують РРО та не подають звітність в електронному вигляді з 1 січня 2013 року порушують вимоги закону.
Також, звертаємо увагу платників податків, що наказом Міндоходів України від 08.07.2013 №249 затверджено у новій редакції Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій, який містить 53 моделі РРО з модемами, які відповідають вимогам чинного законодавства щодо передачі контрольної стрічки в електронній формі та дозволені до первинної реєстрації.
Інші моделі касових апаратів перенесено до другої частини Реєстру, первинна реєстрація яких заборонена, оскільки вони не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів відповідно до вимог, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 08.10.12 №1057, і які з 1 жовтня 2013 року, у разі невиконання цих вимог, будуть вилучені з Державного Реєстру.
Це ті апарати, які раніше перебували у використанні платників, однак вже переважно не випускаються виробниками касової техніки.
Отже, вже з 1 жовтня 2013 року, суб’єкти господарювання втратять право застосовувати РРО, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації за допомогою модемів.
Водночас, 14 липня набрав чинності Закон України 21.06.2013 року №357-VII, яким внесено зміни до терміну настання відповідальності за неподання електронної звітності власниками реєстраторів розрахункових операцій.
Згідно із законом, термін настання фінансової відповідальності перенесено з 1 липня 2013 року на 1 січня 2014 року.
До цього часу за неподання електронної звітності платників, які використовують касові апарати, не штрафуватимуть.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Хорольської ОДПІ

З 1 вересня 2013року вводяться марки акцизного податку нового зразка
Хорольська ОДПІ повідомляє, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 188 «Деякі питання маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів» (із змінами і доповненнями) з 1 вересня 2013г. будуть введені нові марки акцизного податку для алкогольних напоїв і тютюнових виробів вітчизняного і імпортного виробництва.
Нові марки акцизного податку матимуть посилену схему захисту: змінений графічний дизайн, застосовані нові захисні матеріали, введені додаткові реквізити на акцизних марках для алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
Необхідність заміни марок акцизного податку зв'язано, насамперед, із забезпеченням захисту населення від вживання неякісної продукції і впровадженням більш дієвої системи боротьби з фальсифікатом і підробками підакцизних товарів.
Інформаційно-комунікаційний сектор
Хорольської ОДПІ


За продаж власної сільгосппродукції податки сплачувати не потрібно

За словами фахівців Хорольської ОДПІ, для цього сільгоспвиробник повинен надати заготівельнику копію довідки про наявність земельних ділянок, на яких було вирощено або зібрано продукти та сировину.
Таку довідку він може отримати протягом п’яти робочих днів, звернувшись до сільської, селищної або міської рад.
Якщо ж загальна площа земельних ділянок перевищує 2 гектари, то дохід, який він отримає від продажу вирощеної продукції, оподатковуватиметься на загальних підставах.
У відомстві підкреслили, що згідно з Податковим кодексом України власна сільгосппродукція – це та продукція, яка вирощена, зібрана або вироблена безпосередньо громадянином на земельних ділянках, наданих йому для ведення особистого селянського господарства, і їх сукупний розмір не перевищує 2 гектари.

Інформаційно-комунікаційний сектор
Хорольської ОДПІ

Одинокі мати або батько мають право на підвищену податкову соціальну пільгу
Хорольська ОДПІ нагадує, що одинокі мати або батько мають право на підвищену податкову соціальну пільгу. Вона дорівнює 150 відсоткам від суми звичайної соціальної пільги. В 2013 році – це 860,25 грн. у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.
При цьому граничний розмір заробітної плати, яка дає право на отримання такої пільги, – 1610 грн.
Для отримання пільги на дитину (дітей) такому платнику необхідно подати за місцем роботи заяву про застосування пільги, копії паспорта та свідоцтва про народження дітей.
Нагадаємо, податкова соціальна пільга дає можливість платнику зменшити оподаткування загального місячного доходу, отриманого у вигляді заробітної плати від одного роботодавця.

Інформаційно-комунікаційний сектор
Хорольської ОДПІ

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (28.08.2013) | Автор: м. Хорол Переглядів:583 | Теги: hor0l-info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Monti
Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019