До дня людей поважного віку
До дня людей поважного віку

1 жовтня традиційно відзначається подвійне свято - День ветерана і Міжнародний День людей похилого віку. В цей день ми вшановуємо людей старшого покоління, які винесли на своїх плечах важкі роки війни та післявоєнної відбудови.
З вітальними словами та найкращими побажаннями з нагоди свята звернувся до ветеранів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці голова Хорольської райдержадміністрації Сергій Миколайович Полупан під час участі у святкових заходах, які відбулися у Хорольському та Вишняківському будинках-інтернатах. Разом з ним до ветеранів завітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Олександрівна Штейнберг, голова президії ради районної Організації ветеранів Дмитро Андрійович Кражан, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) райдержадміністрації Микола Іванович Лиманець.

Близько семи гектарів загальної площі, разом із господарськими будівлями й підсобним господарством, займає Хорольський будинок-інтернат. Голова районної державної адміністрації вперше завітав до будинку-інтернату. Тож, виконуючий обов’язки директора закладу Павло Грінченко розповів йому про робочі моменти установи, розповів про роботу підсобного підприємства, яке забезпечує підопічних у продуктах харчування та про ряд інших моментів життя будинку-інтернату.
В.о. директора будинку-інтернату Павло Грінченко, в свою чергу, звертаючись до присутніх, зауважив, що тільки цьогоріч в будинку-інтернаті за рахунок державних коштів були виконані ремонти кімнат, придбано обладнання для їдальні та пральні, продовжуються ремонтні роботи в медичному пункті, замінені вікна й проведені роботи з благоустрою території. Користуючись нагодою, Павло Іванович подякував керівникам агропідприємств і приватним підприємцям за надану допомогу у забезпеченні підопічних всім необхідним, поліпшенні матеріально-технічного стану установи.
Сергій Миколайович Полупан серед іншого наголосив, що реалізація у нинішньому році соціальних ініціатив Президента України та програм вже дала змогу підвищити пенсії, в тому числі - інвалідам війни та учасникам бойових дій, гарантувати грошові допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань. Влада й надалі буде проводити послідовну політику щодо підвищення стандартів життя старшого покоління. Соціальні ініціативи, спрямовані на покращення добробуту людей похилого віку, забезпечення належної уваги до них у суспільстві надалі реалізовуватимуться у конкретних справах.
Виступив перед присутніми і голова ради районної Організації ветеранів Дмитро Кражан.
Зі святковими привітаннями на адресу ветеранів виступив і директор Вишняківського будинку-інтернату Володимир Переятинець, який побажав стареньким добра, здоров’я та всяких життєвих гараздів. А ще директор закладу запевнив, що й надалі адміністрація будинку-інтернату робитиме все необхідне для підтримання, забезпечення й покращення умов проживання підопічних у Вишняківському будинку-інтернаті.
Традиційно, подвійне свято для людей поважного віку продовжилося святковою концертною програмою.

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (09.10.2013) Переглядів:586 | Теги: hor0l-info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019