Районний осередок партії "Сильна Україна" в Хоролі
Районний осередок партії «CИЛЬНА УКРАЇНА» в нашому Хоролі

           В кінці минулого року в нашому районі зарееструвався іще один партійний осередок - це партія «Сильна Україна», ідеологом і засновником якої на Всеукраїнському рівні є кандитдат в Президенти України, віце – прем’єр Сергій Тігіпко.
           Ця партія думає про майбутнє України. Про країну, в якій зупинені зростання безробіття та падіння рівня життя людей. Про державу, де немає боротьби за повноваження між гілками влади, яка призводить до паралічу державної системи. Про економіку, яка звільнилася від пут непомірних податків, бюрократії та корупції. Про майбутнє великої країни, де живуть красиві та успішні люди. Що нам заважає? На місцевому рівні – це відсутність порозуміння між гілками влади: районної та міської, адже місто – це невід’ємна частина Хорольського району, і по розвитку міста в основному складається враження в цілому і про район.
           Районний осередок партії «Сильна Україна» на Хорольщині сьогодні вже діє більше, як півроку. В його ініціативну группу входять молоді, талановиті , наполегливі люди, які хочуть змінити наше з вами житя на краще. До складу ініціативної групи входять приватні підприємці, студентська молодь, працівники сільськогосподарських підприємств. На зборах активу Головою було одноголосно обрано автора цих рядків – приватного підприємця Олександра Бондаренка. І відрадно, що в актив партії входять молоді незаангажовані активні люди. Заступником голови було обрано студента Хорольського агпромислового коледжу Андрія Сергійовича Волошина. Багато чудових ідей запропонувала ця молода людина для покращення дозвілля нашої молоді в місті – це і відновлення роботи кінотеатру, адже на сьогодні в центрі міста стоїть проктично руїна колись чудового мсіста дозвілля для наших громадян. Молодь також хвилюють питання освітлення, віддалених від центра міста вулиць, відновлення роботи дитячих садочків на селі, створення літнього табору відпочинку для наших школлярів. Відсутність таких табоорі вна території нашого району навіть дивує. У нас отака чудова дивовижна природа, взяти хоча б територію Мусіївського ліс. Який би красивий літній табір виріс у цьому казковому місті, а сьогодні наші діти відпочивають де завгодно, тільки не на рідній Хорольщині.
           Серед ідей, які хоче втілити партія в житя - створення великотоварного сільського господарства. Село повинне перетворитися на зону розвитку. Сільським жителям необхідні всі базові елементи сучасної інфраструктури – газ, світло, водопостачання, дороги, телефон та Інтернет – на рівні, доступному мешканцям міст. На сьогодні цього на жаль немає.
           Велике занепокоєня наші партійні однодумці виявляють на рахунок зменшення податкового навантаження. Спрощення податкової системи та зниження основних податків дозволить зробити перший крок до покращення інвестиційного клімату як в нашій в країні так і на Хорольщині в цілому. І звичайно ж хотілося підтримати виробників кінцевого продукту та виробників сільськогосподарської продукції, адже багато селян через безробіття існують лише завдяки реалізації продукції виробленої у власних малих господарствах. Вони виживають лише завдяки власним зусиллям, а держава при цьому утримує з них іще непосильні податки.
           Наші однопартійці мріють, що наші земляки стануть нарешті багатшими, і будуть спокійно дивитися у власне майбутнє. Щоб наші діти та онуки жили у новій Україні, де не буде корупції, убозтва та свавілля чиновників. Хотілося б, щоб новій Україні була ефективна економіка, справедлива судова система, професійна влада, а Українські землі знову віднайшли свого господаря – українського трудівник
           Наш районний осередок – це не просто чергова політична партія. А це осередок молодих ініціативних людей, які хочуть іти у владу для того, щоб змінити наше місто з тисячсолітньої історією на краще. Ми повинні залишити гарне місто своїм дітям та онукам. Ми вважємо, що головною ціллю, яка об’єднає наших громадян, має стати соціально-економічний розвиток міста та району. Коли забезпечений громадянин пишатиметься життям та роботою в своєму місті. Ми віримо, що наша Хорольщина буде сильною!
           Хотілося б назвати імена наших активістів – це приватні підприємці –Наталя Бондаренко, Ірина Шенгерій та Тетяна Вовк - Котляревська. І це дуже приємно, адже жіноцтво, як ми знаємо становить більшу частнину наших виборців. І хто, як не жінки, знають проблеми нашого сьогодення, з яким стикаються в буденному житті.
           Ми запрошуємо вас в офіційний офіс нашої партії, який знаходиться за адресою: вулиця Карла Маркса,15/3. Години прийому громадян: з 9.00 до 13.00. Дні прийому: понеділок – п’ятниця. Котактний телефон: 34-9-11.
           Запрошуємо також наших однодумців, які хотіли б вступити в ряди нашої партії. Сподіваємося на співпрацю задля майбутнього нашої Хорольщини.

           Голова Хорольського районного осередку партії «Сильна Україна»
           приватний підприємець Олександр Бондаренко

Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (08.07.2010) | Автор: Олександр Бондаренко, м.Хорол Переглядів:943 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019