Хорольські новини
Велика дяка меценатам
На протязі кожного навчального року в Хорольському міжрегіональному центрі відбувається безліч мистецьких акцій та різноманітних культурно – освітніх міроприємств. На початку жовтня наш навчальний заклад святкував велике і красиве свято - 60 річчя із дня заснування. Як кажуть у народі – Центр став іменинником.
Найяскравішою подією за весь святковий день стало відкриття пам’ятника трудової слави Трактора «Універсал –ІІ», 1930 року випуску. Ми навчальний заклад, який готує трактористів машиністів сільськогосподарського виробництва для України і цей день був ознаменований відкриттям саме такого гарного пам’ятника. Трактор «Універсал- ІІ» Володимирівського тракторного заводу 1930 року випуску був одержаний колгоспом імені 1 Травня села Березняки. На ньому 25 років працювала перша трактористка села Марія Григорівна Кузуб.
За трудові успіхи вона була нагороджена урядом орденами Леніна і Трудового Червоного Прапора,а трактор на якому вона працювала сьогодні взято під охорону, як пам’ятник історії і трудової слави. Напевне тому він і зберігся у такому чудовому стані, що на ньому працювала жінка.
Право перерізати символічну стрічку випало почесним гостям – нашим видатним випускникам Якименко Миколі Максимовичу – нагородженому орденом Трудового Червоного Прапора, та двома орденами Леніна; та заслуженому працівнику сільського господарства Качаненко Галині Іванівні
З нагоди цієї визначної події на свято прибули випускники різних років, що сьогодні стали гордістю
агропромислового комплексу, вітчизняної педагогіки, люди, які працюють на благо України, керівники нашого району та міста, гості зПолтава. Запрошені, звичайно ж, приїхали на свято із подарунками, тому приємно було чути і вітання, і отримувати такі необхідні в роботі речі з рук гостей. Ікони, комп’ютери, принтери, книги, картини, вази для квітів, сканер та безліч корисних нових речей з’явилося в нашому навчальному закладі.
Всі вони необхідні в роботі педагогічного та учнівського колективу. Звичайно ж без подарунків не залишився і аматорський колектив Центру, юні артисти, які дарували свою творчість усім глядачам на дні народженні Центру. Для кращої роботи, і професійного звучання голосу від нашого постійного спонсора, приватного підприємця, Голови Хорольської районної організації Політичної партії «Фронт змін» Сергія Волошина ми отримали радіо-мікрофон. Хочемо подякувати цій щедрій людині, яка іще ні разу не відмовила нам у фінансовій допомозі. На протязі навчального року, ми проводимо різні свята: конкурси «Королева краси» та «Ідеальна пара», свята професій, вечори відпочинку для молоді. концерти. В цьому році ми запроваджуємо новий конкурс «Кращий козак року»,який відзначаємо у День Святої Покрови – покровительки козацтва.
На всіх цих святах і членом журі, і щедрим меценатом виступав Сергій Михайлович – скромна, щира людина, яка знаходить час, щоб побути в оточенні підростаючого покоління. В згадці наших учнів залишаться чудові подарунки – великі м’які іграшки, сервізи для свят, репродукції картин відомих художників, книги з історії нашої держави та інші подарунки.
Сьогодні хотілося б подякувати також нашим постійним спонсорам, які підтримують наші мистецькі акції: керуючого АБ «Полтава банк» Р.М. Левіна, депутата Хорольської районної ради, приватного підприємця
С.В. Корнієнка, власниць найкращого на Україні придорожнього ресторану Щеглову Л.М. та Бахову Г.М., та фінансового директора цього закладу Радько О.І., приватних підприємців Крижку С.Г. та Тищенка П.В.
Хай щире серце не розтратить доброти,
Душа прекрасна щедрістю зоріє.
І тим, хто до дітей із даром йде
Нехай Господь теплом своїм зігріє.
З повагою до всіх наших меценатів керівник театрального колективу Центру Левіна О.В.

Джерело: http://horol.info
Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (18.10.2010) Переглядів:1263 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

MontiВикористання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019