ПЕРЕМОГА САШІ ГЕРАЩЕНКО!!!!
ПЕРЕМОГА САШІ ГЕРАЩЕНКО!!!!
Наш земляк, Саша Геращенко став переможцем в шоу "Танцюють всі -3"!

Україна зробила свій вибір. Кращим танцюристом Україні глядачі назвали нашого земляка Сашка Геращенко! Саме він отримав головний приз проекту - 350 тис.грн. і поїздку в США для навчання у кращих хореографів світу!

24 грудня стало знаменним днем для шанувальників танцювального мистецтва. Адже саме в цей день відбувся гала-концерт учасників 3-го сезону проекту «Танцюють усі», а також були оголошені результати тижневого голосування за звання найкращого танцюриста України.
Всі учасники проекту дуже хвилювалися, адже на гала-концерті їм запропонували повторити на сцені свої найкращі номери на шоу. До того ж танцюристи дуже сильно здружилися між собою і кожен у фіналі «хворів» за свого друга. Більшість учасників 20-ки до речі бажала перемоги ... саме Саші!

За нашого земляка активно вболівали Олена Пуль і Марта Жир. Дві великі групи підтримки цих танцівниць об'єдналися у фіналі проекту, щоб агітувати глядачів у своїх містах та областях проголосувати за нашого танцюриста. Статуси на підтримку Сашка Геращенко «вконтакте» поставили учасники проекту, що вибули раніше - Юджин, Макар, а також фіналісти 2-го сезону шоу - Катя і Женя Карякін.
Більш того, в різний час і в різних інтерв'ю багато танцюристів зізнавалися, що бачать переможцем цього проекту саме Сашу Геращенко. Серед побажали Саші перемоги - кращі танцюристи України 2010 року, Федір Хашалов, Євгенія Храмова, Максим Оробець, Тоні Кіба, Тісато Ісікава, вже названі вище Олена, Марта, Макар, Юджин. Вірила в Сашу і переможниця 2-го сезону проекту «Танцюють всі» Наталія Лігай. А також фіналісти шоу минулого року Інна Мазуренко та Віталій Загоруйко.
До слова сказано, за 3 роки існування цього танцювального шоу в Україну, такої підтримки серед інших учасників проекту та фіналістів минулих років ще ні в кого з танцюристів не було.
Саша Геращенко став також рекордсменом серед хлопців за кількістю виконаних у гала-концерті танців. Варто сказати, що фінальний виступ 20-ки кращих танцюристів планується за наступним принципом. Судді шоу, хореографи-постановники, керівники проекту «Танцюють всі» називають номери, які їм найбільше запам'яталися, і найяскравіші з них включають в програму концерту. За весь сезон Саша встиг виконати в прямих ефірах 27 танців, включаючи групові постановки, парні й сольні виступи. І 7 з цих танців настільки запам'яталися і глядачам, і суддям, і хореографам-постановникам, що їх внесли у програму гала-концерту.
Таким чином, під час 10-го фінального виступу Саша станцював максимальне для себе кількість танців за один прямий ефір. Більше танців в ефірі виконала лише Аня Тесля, яка виходила на сцену 24 грудня 9 разів.
Самим незабутнім танцем для хореографа-постановника проекту «Танцюють усі» Менді Мур став контемп у виконанні Сашка та Ані. Як зізналася сама Менді, дивлячись на цей танець, їй здавалося, що танцюристи дійсно раніше були парою і готові на все, щоб відродити свої відносини.
Повторив у прямому ефірі Саша і найшвидший, на думку Влада Ями, рок-н-рол за всю історію танцювального проекту в Україну. Цей танець він виконав у парі з Мартою.
А ось хореограф Роман Горбач, який на цьому шоу поставив більше всього номерів саме для Саші, на гала-концерті у виконанні нашого земляка захотів побачити хіп-хоп. Цей танець для Саші і Марти поставила подружня пара хореографів з США - Наполеон і Табіта, визнані майстри хіп-хопу в усьому світі.
Несподівано для всіх улюбленим танцем цього сезону суддя проекту «Танцюють всі-3» Франциско Гомес назвав джаз Олени і Саші.
- Це один з кращих танців за всі 3 сезону нашого шоу, - зізнався Франциско. - Обидва цих танцюриста дуже сильні і технічно, і в емоційному виконанні. Постановка «Майстер і Маргарита» настільки глибока і драматична, що заслуговує найвищої похвали!
Під час гала-концерту Сашко також прийняв участь в груповому танці хлопців і виконав свінг з Мартою, танець, який багато суддів до цих пір називають найбільш технічно виконаної постановкою на проекті.
Але найцікавіше нас чекало далі. Коли організатори «Танцюють всі-3» поставили питання хореографу-постановнику проекту Джосалін Доулінг (США), що їй запам'яталося найбільше, то отримали несподівану відповідь:
- Моє найяскравіше враження від проекту - це Саша! Я встигла попрацювати з багатьма танцюристами, але такі, як він, зустрічаються вкрай рідко. Цей хлопець дуже старанний, він не боїться нічого! Будь-яка складність для нього - можливість стати краще. І його харизма, її просто неможливо не помітити! Думаю, Сашка чекає велике майбутнє.
Також організатори вже встигли охрестити проект цього року - сезоном поцілунків. Та що й говорити, якщо за 2 місяці під час прямих ефірів тільки наш земляк встиг перецілувати під час танців, і не тільки, Марту, Анжелу, Олену і Аню. З останньою, до речі, наш земляк виконав найбільш пристрасний, на думку Влада Ями, танець сезону - джаз про Кармен і Хосе.

«Я, правда, переміг?!». Саша
Коли оголосили результати голосування, і стало ясно, що переможцем 3-го сезону проекту «Танцюють усі» став Саша Геращенко зал просто заревів від захоплення! І на сьогоднішній момент перемогу нашого земляка глядачі називають найбільш заслуженої за всі 3 роки існування шоу. Навіть найпалкіші шанувальники інших танцюристів, визнають - Саша гідний. Якщо під час попередніх років знаходилися бажаючі оскаржити результати глядацького голосування, то в цьому році з тим, що наш земляк кращий, згодні всі.
24 грудня глядачі в залі стрибали на місці, падали на підлогу, сміялися і плакали і все це під дружнє скандування «Саша!». І тільки Сашкова мама - Валентина Миколаївна Панченко посміхалася сина і, здається, так до кінця і не вірила в те, що сталося. Ми зв'язалися з Валентиною Миколаївною і вирішили її розпитати про те, повірила вона, нарешті, в перемогу сина.
- Для мене це все, як сон, - зізнається мама Саші Геращенко. - Я бачила, як син намагається, скільки сил і праці вкладає в цей проект. Усі до нього дуже добре ставилися. І я завжди вірила в його сили. Але мені до цих пір важко зрозуміти, що мій Саша зміг виграти в такому великому проекті. Я так рада, що є справжні чесні проекти, де таким, як Саша дають можливість пробитися.
- Як ви сприймаєте те, що зараз відбувається в житті сина?
- Я, напевно, до кінця це все ще не усвідомлюю. Як і сам Саша ... Знаєте, він на наступний день прокинувся, сів поруч зі мною на диванчик, взяв у руки диплом (на ньому написано Олександр Геращенко - переможець проекту «Танцюють всі-3»). А потім повернувся до мене і каже: «Я що, правда, переміг?». Ми до цих пір в це не можемо повірити! (Посміхається).
- Ви вже якось відсвяткували перемогу сина?
- Відразу після гала-концерту нас, батьків, які приїхали на ефір, і всіх танцюристів організатори шоу запросили в Пущу Водицю, де жили учасники проекту. Там вони накрили стіл, всі вітали Сашу, і інших фіналістів проекту. Ми з мамою Микити Єрьоміна попили чай і пішли відпочивати, дуже втомилися, та й сильно перенервували. А ось хлопці ще довго стрибали, кричали, а потім просто почали бігати по коридорах санаторію (посміхається). Анжела ходила і кричала, як дельфінчик, вона так смішно це вміє робити. О 7 ранку тільки всі заспокоїлися і лягли спати.
- Як себе почуває Саша після таких навантажень, як були на шоу?
- Він дуже втомився. Засинає зараз скрізь, де тільки може в будь-яку вільну хвилинку. Каже, що єдине, що хоче на Новий рік - просто поспати, дня два хоча б.
Я говорила з медиками проекту, вони дуже дивуються Сашкової витривалості. Кажуть, що за ним була підвищена увага, адже він репетирував кожного разу до тих пір, поки в буквальному сенсі слова не починав падати з ніг.
- Чи були у вас якісь веселі випадки, пов'язані з проектом?
- Було таке (посміхається). Після того, як я побувала в гостях у сина в Пущі Водиці, вранці багато танцюристів роз'їжджалися по домівках, і мені треба було на поїзд встигнути. Так що водій від каналу СТБ мав нас підвезти на вокзал. Я їхала раніше за всіх. Тому за часом орієнтувалися на мій квиток - поїзд відходив о 15.00. Ми думали виїхати о другій годині дня, але я не розрахувала, що танцюристи, які їдуть з нами можуть довго збиратися і прощатися між собою. Загалом, виїхали ми із запізненням. Саша сів у машину і відразу заснув. У дорозі ми потрапили в «пробку» ... Я подумала, що все, не встигнути мені на поїзд. А тут нас ще зупинив патрульний ... Я вже навіть змирилася з тим, що запізнилася. Але тут прокинувся Саша, вискочив з маршрутки і почала просити нас відпустити, сказав, що він переможець проекту, що проводжає маму на потяг, і ми запізнюємося. І патрульний посміхнувся, сказав «Сашко, удачі тобі!» І відпустив нас. У підсумку я встигла сісти у вагон за 3 хвилини до відправлення поїзда (посміхається).
- Багато глядачів цікавляться, як вам вдалося виховати такого сина. Ви ростили його в строгості або балували?
- (Посміхається). Я намагалася виростити його чесним і щирою людиною. Не можу сказати, що я його балувала, але й не карала ніколи строго. Просто не було за що. Він був дуже слухняним з дитинства і завжди допомагав мені. Інша справа, що непосидою він був завжди! Я з ним часом втомлювалася, ну просто неможливо було за ним встежити!
- Скажіть, а яку невістку ви собі хотіли б?
- Яку син полюбить, таку буду любити і я. Я хочу, щоб у Саші була дівчина, яка буде його любити. А я вже буду під неї підстроюватися. Я взагалі ніколи не лізла в особисте життя синів. І старшому синові нічого не казала, і Саша нехай вибирає сам. Серце йому краще підкаже.

Трудоголік, романтик, найкращий танцюрист Україні!
Олександр Геращенко - найкращий танцюрист України, переможець проекту «Танцюють всі-3» розкрив нам деякі зі своїх таємниць. У цьому році Сашко відзначає свій 10-річний танцювальний ювілей, який ознаменувався такою гучною перемогою на всеукраїнському рівні. Танцюрист має неймовірну працездатністю і страждає від танцювального трудоголізму.
Нашому виданню Саша дав перше інтерв'ю в якості переможця проекту «Танцюють всі-3
- Ти вірив у свою перемогу?
- Вірив, але не думав, що насправді зможу перемогти. Було дуже багато сильних танцюристів у 20-ці, а коли нас залишилося четверо, то багато хто почав говорити про мою перемогу. І я вирішив, що не зможу виграти, адже проектом потрібна непередбачуваність.
- А кого ти спочатку бачив переможцем проекту?
- Я думаю, що гідні були всі учасники. Але особисто я з самого початку переможцями бачив Юджина або Тоні.
- Чим зараз плануєш займатися?
- Я хочу продовжувати розвиватися у всіх танцювальних стилях! Хочу дуже багато танцювати, даватимуть майстер-класи, відкрити свою школу танцю! Загалом, планую продовжувати займатися улюбленою справою (посміхається). А що стосується виграшу, то нарешті-то у мене буде можливість допомогти мамі і моїм рідним! Для мене це дуже важливо і я до цих пір не можу повірити, що моя мрія здійснилася!
- Чи віриш ти в любов з першого погляду?
- Так! Вірю. Я взагалі романтик, люблю різні приємні сюрпризи (посміхається).
- А на божевільні вчинки заради кохання готовий? Чи було в тебе щось подібне?
- Усяке бувало. Коли я люблю, то можу зробити для дівчини все! І зовсім в цей період забуваю про себе. Я просто радий робити дівчину щасливою і від цього отримую велике задоволення. Тому якийсь один випадок пригадати для мене важко.
- Який стиль танцю на проекті став для тебе найскладнішим?
- Самба! (Сміється) Важко давалася ...
- Що ти міг би побажати нашим читачам і всім своїм уболівальникам?
- Я хочу сказати, що танець - це те, чим я живу і не уявляю себе без цього. Я від усього серця вдячний всім, хто в мене повірив, і хто мене підтримав! Спасибі вам велике! А ще я хочу сказати, що тепер знаю точно - мрії збуваються! Мрійте і прагнете до досягнення своїх цілей і у вас все вийде! Я на власному прикладі знаю, як часом буває важко на шляху до мрії, іноді навіть хочеться опустити руки, не завжди і не все вдається ... Але якщо прикладати максимум зусиль і не здаватися - все вийде! Нехай у новому році збуваються всі ваші мрії, як збулася моя!

Еліна Сергачова

Джерело: http://horol.info

Категорія: Новини (місцеві) | Додав: Monti (27.12.2010) Переглядів:1220 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1 FermA   (27.12.2010 21:59:54)
у вас свій спецкор?

2 Monti   (27.12.2010 22:08:35)
Звичайно!... Жартуємо. Але насправді - у нас домовленість із Сашеним спецкором про отримання ексклюзивних інтерв'ю для нашої газети. Ми з працюємо для них як для земляків - безкоштовно, а вони нам - цікаві матеріали... tongue

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні

Monti



Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019