Головна » Статті » Наші роботи

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили
З кожним роком на вулицях нашого міста з’являється все більше безпритульних тварин. А причина цього проста – невміння регулювати чисельність тварин! Багато людей не знають, що робити з потомством кішки чи собаки. Їм нічого не лишається (ТАК ДУМАЮТЬ ВОНИ!!!) як втопити чи викинути на вулицю, залишивши їх в холод в коробці на зупинці! Невже це вихід??? НІ!!!
Можна просто простерилізувати тваринку! В Хоролі такі операції роблять в ветеринарній клініці!
Стерилізуючи тварин Ви скорочуєте численність на наших вулицях безпритульних і нікому не потрібних тварин, які голодні помирають від холоду!!!
Давайте вирішувати проблему гуманними методами:
- Стерилізувати тваринта
- Прилаштовувати новим господарям
Я Вас дуже прошу , якщо Ви не знаєте, що робити з потомством Вашого домашнього улюбленця, то ПРОСТЕРИЛІЗУЙТЕ його! Не варто топити потомство чи викидати на вулицю, залишивши їх там помирати!
Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили, і вони теж живі та відчувають біль!!!
Автор: Танкеза (тел. 050 015 00 17)
Наші роботи | Переглядів: 679 | Додав: Monti | Дата: 30.12.2013 | Комментарі (0)

Нещодавно до вихованців Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія», Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» завітали поважні гості. Володимир Кудрик та Володимир Дорош ознайомились з умовами проживання, харчування та виховання дітей з кризових сімей, що тут проживають.
Бажані вони тому, що приділяють постійну увагу роботі та розвитку цього громадського закладу, що існує виключно за кошти благодійних внесків громадян.

В ході спілкування з директором центру Бєловою Л.М. та головою правління Бєловим В.М., бізнесмени показали свою обізнаність в соціальних проблемах і потребах міста та країни.
Разом обговорювались питання створення системи раннього виявлення дітей, що перебувають в кризових ситуаціях.
Активні учасники громадського руху «Партнерство заради спасіння дітей», В.Кудрик та В.Дорош запропонували провести ряд заходів регіонального значення, щоб привернути увагу громадськості до цього питання.
Володимир Дорош відзначив, що проблема дитинства не є проблемою соціальною, ця проблема і економічна і політична. Вона формувалася в нашій країні майже сто років. Для вирішення її потрібен час, а головне – зусилля не тільки влади, а і громади.
Першим кроком в цьому напрямку бізнесмени запропонували зібратись за «круглим столом» разом з владою, громадськими організаціями, та обговорити стан та стратегію розвитку цього питання в нашому регіоні без «рожевих окулярів».
Наші роботи | Переглядів: 1009 | Додав: Monti | Дата: 22.10.2013 | Комментарі (0)
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019