Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр «Надія»
Нещодавно до вихованців Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія», Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» завітали поважні гості. Володимир Кудрик та Володимир Дорош ознайомились з умовами проживання, харчування та виховання дітей з кризових сімей, що тут проживають.
Бажані вони тому, що приділяють постійну увагу роботі та розвитку цього громадського закладу, що існує виключно за кошти благодійних внесків громадян.

В ході спілкування з директором центру Бєловою Л.М. та головою правління Бєловим В.М., бізнесмени показали свою обізнаність в соціальних проблемах і потребах міста та країни.

Разом обговорювались питання створення системи раннього виявлення дітей, що перебувають в кризових ситуаціях.
Активні учасники громадського руху «Партнерство заради спасіння дітей», В.Кудрик та В.Дорош запропонували провести ряд заходів регіонального значення, щоб привернути увагу громадськості до цього питання.
Володимир Дорош відзначив, що проблема дитинства не є проблемою соціальною, ця проблема і економічна і політична. Вона формувалася в нашій країні майже сто років. Для вирішення її потрібен час, а головне – зусилля не тільки влади, а і громади.
Першим кроком в цьому напрямку бізнесмени запропонували зібратись за «круглим столом» разом з владою, громадськими організаціями, та обговорити стан та стратегію розвитку цього питання в нашому регіоні без «рожевих окулярів».

Джерело: http://horol.info
Категорія: Наші роботи | Додав: Monti (22.10.2013) Переглядів:921 | Теги: horol.info | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019