Благодійний аукціон
Декілька місяців назад МИ довели суспільству, що українська молодь здатна не тільки пити пиво, відвідувати гучні вечірки, прогулювати пари і т.д.. МИ показали, що здатні ставити перед собою конструктивні задачі та ефективно вирішувати їх на благо громадськості.

Результатом попереднього благодійного аукціону «Купи зустріч з людиною – подаруй надію на життя» є:
- 2535 учасників, які прийняли участь в аукціоні;
- зібрано 19 885 грн.
- покупка дороговартісного апарату - інфузійного насосу, який передано у відділення гематології де проходять лікування онкохворі діти.

Запрошуємо тебе приєднатися до наступного молодіжного проекту і підтвердити дієздатність та організованість Івано-Франківського студентства.

Цей благодійний аукціон присвячений Дню святого Миколая, який ми святкуємо 19 грудня.

На прихід цього Великого святця чекають не тільки діти, але і дорослі. 19 грудня асоціюється з добром, щиросердечністю, подарунками. На подарунки та краплину уваги в цей День з нетерпінням очікують діти, які через проблеми із здоров’ям перебувають на лікарняному ліжку. Також, на Миколая чекають і діти яким не пощастило у житті найбільше, адже вони не мають найдорожчого у світі – мами і тата.

Мета аукціону:
1) організувати проведення святкувань в обласній дитячій лікарні (відділення гематології та хірургії) де проходять лікування тяжко хворі діти та в реабілітаційному навчально-корекційному центрі де навчаються діти сироти з вадами зору ;
2) створити вело паркінг під накриттям під яким також будуть справжні велосипеди про які так мріють в інтернаті. Такаож плануємо купити достатню кількість мячів, роликів та 2 баскетбольні кільця. Мрія, яка недосяжна для них, але яка – підсилу нам!

Кошторис проекту:
- солодкі подарунки, книги, фрукти – 4 тис. грн.
- придбання "н"-ї кількості велосипедів та вело паркінг, ролики, м’ячі для дітей сиріт – планується15 тис. грн.

Тривалість аукціону – жовтень-листопад 2010 року.


БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН http://vkontakte.ru/club20290555
Категорія: Корисно знати і вміти | Додав: FermA (30.09.2010) Переглядів:819 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 Monti   (01.10.2010 21:53:49)
Скажемо чесно - вразило! Яка хороша і потрібна справа! Ваш аукціон - великий приклад для наслідування і захоплення. Молодці. Ми пишаємося, що івано- франківська молодь така прогресивна і здатна на добрі вчинки!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Хто був на сайті сьогодні
Використання матеріалів дозволяється при посиланні на horol.info
© Майструк Є. 2010 - 2019